Kupte dětem do pokoje koberec

Pro zařízení interiéru je jednou z nejdůležitějších věcí výběr správné podlahy. Ať už se rozhodnete do interiéru vybrat vinyl nebo dlažbu, do dětského pokoje je dobré pořídit koberec. Právě zde je totiž důležitý pocit teplého vjemu a zvukové izolace.

Děti tráví na podlaze mnoho času

Dítě tráví na podlaze mnoho času. Malé děti na podlaze lezou, polehávají i posedávají, kreslí, čtou i hrají si. Malé děti se učí chodit a nevyhnou se pádům, koberec zabrání uklouznutí a zmírní dopad dítěte na zem. Kromě těchto aspektů poskytuje koberec měkké a hřejivé prostředí, které vinyl, plovoucí podlaha a ani dlažba dětskému pokoji nedodají.

Moderní koberce jsou antistatické s antibakteriální úpravou

Možná u pořízení koberce váháte, protože máte strach z toho, že zadržuje více prachu a nečistot. V dnešní době se však koberce vyrábějí z moderních materiálů obsahující antistatické vlastnosti. Díky němu nedochází k usazování prachu, ale k jeho odpuzení. Některé druhy koberců jsou opatřeny také antibakteriální úpravou a velmi snadno se udržují.

Velký výběr sortimentu zboží

Současný trh nabízí velké výběr barev, vzorů, struktur i hustoty. Koberec proto lehce zkombinujete s celým interiérem místnosti, se záclonami, nábytkem i barvou stěnami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *